درباره گروه آناد

این روزها همه ما در مورد اهمیت هوشمندسازی و استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا در تمامی مسئله روزمره خود آگاه هستیم! ما می‌دانیم که استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا و ابزارهای آن، می‌تواند به ما کمک کند تا یک سبک زندگی جدید را بدون دغدغه و مشکل تجربه کنیم!  یکی از بحث‌ها و حوزه‌هایی که در این زمینه از گذشته قابل توجه و بررسی بوده‌است، مسئله مهم امنیت است.

امنیت یکی از نیازهای اصلی انسان از گذشته تابحال بوده‌است. ما برای تامین امنیت خود از ابزارها، سلاح‌ها و وسایل‌های گوناگونی استفاده کرده‌ایم و می‌کنیم، اما آیا این کافی است؟ در دنیای تکنولوژی با جدیدتر شدن ابزارها و وسایل‌های پیشگیری از مشکل در این حوزه، امکان استفاده از خدمات امنیتی در این زمینه برای ما فراهم است. ما به عنوان گروه آناد در این زمینه به عنوان یک گروه بین المللی با بیش از 20 سال سابقه در این حوزه فعال هستیم و خدمات خود را در این زمینه به مشتریان و مخاطبان خود ارائه می‌کنیم.

خدمات گروه آناد چیست ؟

آناد با بیش از 23 سال سابقه در حوزه فناوری و تکنولوژی و داشتن شعبه‌هایی فعال در کانادا و چین، خدمات زیر را به مجموعه مشتریان خود در این حوزه ارائه می‌کند:

  • ارائه و پیاده سازی راهکارهای مهندسی شده در زمینه مدیریت حمل و نقل هوشمند
  • طراحی و اجرای سیستم‌های تشخیص نفوذ، حرکت و کنترل تردد برای استفاده‌های شخصی و سازمانی
  • ارائه خدمات تخصصی در زمینه تامین قطعات اورجینال الکترونیک به همراه گواهینامه‌های معتبر
  • قطعه یابی از زنجیره تامین انحصاری با ارائه Certificate of origin و دیگر مدرک استاندارد مورد نیاز
  • مشاوره و کمک به گروه‌های صنعتیُ تولیدی و استانداردسازی محصول‌ها براساس گواهینامه‌های معتبر IP, MIL, IEC

باتوجه به فعالیت بین المللی گروه آناد در آسیا و آمریکای شمالی، ما سعی می‌کنیم که خدمات خود در این حوزه را به شما در سطح بین المللی ارائه کنیم. باتوجه به مشکلات فعلی کشور در حوزه‌های فناوری و تکنولوژی، آناد بازهم به عنوان یک مجموعه چالش برانگیز و موفق در تهیه سبدهای کالایی فناوری، نرم افزار و سخت افزار و ... فعالیت می‌کند تا به هدف دلخواه خود در این حوزه دست پیدا کند.

ماموریت و رسالت آناد چیست؟

ما در آناد معتقدیم که هر کسی در هنگام ورود به این کره خاکی، برای خود ماموریت و رسالتی دارد که ارزش‌های او را به وجود می‌آورند. ما در آناد هم به این موضوع معتقدیم و سعی کردیم، عزیزانی را به عنوان هم تیمی خود انتخاب کنیم که با ما هم رسالت، هم ماموریت و هم باور باشند!

ما در آناد به عنوان یک تیم باور داریم که مهم‌ترین رسالت و ماموریت ما در این حوزه، ایجاد امنیت و آرامش است! ما می‌خواهیم امنیت و آرایش عمومی مردم را با کمک تکنولوژی و ابزارهایی که در اختیار ما قرار می‌دهد، ایجاد کنیم. در این زمینه سعی کردیم با ترکیب ابزارهای مختلف تکنولوژی، مدیریت فناورانه و تامین کالاهای اساسی دراین حوزه کمک کنیم تا این موضوع در سرلوحه کار ما قرار بگیرد.

همچنین گروه آناد این اعتقاد را دارد که باید در حوزه و حیطه فعالیت خود به عنوان یک پیشرو در صنعت و فناوری باشد و از جدیدترین محصولات و ابزارهای این حوزه برای پیشبرد اهداف خود کمک بگیرد.

گروه آناد از گذشته تا به امروز

آناد با فعالیتی 23 ساله در حوزه تکنولوژی به عنوان یک رهبر و پیشرو در زمینه کاری خود از ابتدا به چشم اندازی که برای خود ترسیم کرده، پایبند بوده و تمام تلاش خود را برای بهبود سطح زندگی جامعه ایرانی می‌کند. ما در آناد با کمک اصول و برنامه‌هایی که به آن پایبندیم، قصد داریم که جامعه ای ایمن، راحت و بهتر را بوجود آوریم که از زندگی کردن در آن بتوانیم لذت ببریم.

ارزش‌هایی که در آناد قابل محقق شدن هستند!

باورها و ارزش‌های آناد را بهتر درک کنید

ما به واسطه شغل و حوزه ای که در آن فعالیت می‌کنیم، همیشه از گذشته با چالش‌ها و مشکلات مختلفی در مسیر کاری خود روبرو بوده‌ایم، اما با کمک تیم جوان، خلاق و نیرومند خود همیشه با راه حل‌هایی خلاقانه توانستیم بر مشکلات خود غلبه کنیم! ما با استفاده از تکنولوژی سعی در خلق آرامش و ایجاد آن در زندگی عمومی مردم داریم!

ما به صورت شفاف، فعالیت‌های خود را در حوزه بین الملل و داخل کشور گسترش داده‌ایم و در هر زمینه ای مسئولیت تمامی کارهای خود را پذیرفته‌ایم! تیم ما متشکل از افرادی است که با اعتماد به نفس و روحیه ای قوی فعالیت می‌کنند و همیشه سعی دارند به تعهدات خود در قبال جامعه، مشتری و دیگر اعضای تیم آناد پایبند باشند.

ما خود را به عنوان یک خانواده بزرگ می‌شناسیم که به اصول، عقاید و اعتقاداتی مشترک پایبند هستیم! ما قدردان شرایط و ویژگی‌هایی که هستیم که با کمک یکدیگر در طول سال‌های فعالیت خود توانستیم ایجاد کنیم. ما به عنوان یک تیم حرفه ای همیشه در حال تلاش هستیم تا با بهبود منابع فنی و انسانی خود، نظر مشتریان خود را جلب کنیم.

چرا باید به گروه آنا اعتماد کنید؟

آناد در طول 23 سال فعالیت خود از گذشته تا به کنون، رزومه ای قوی در این زمینه دارد که نشان دهنده تعهد و توانمندی اجزای آن در ارائه خدمات مرتبط با تکنولوژی است. مجموعه آنا با شفافیت کاری و بهبود همیشگی در زمینه ارائه خدمات و افزایش دانش فنی تیم آنا همواره در تلاش است تا بهتر در این زمینه ظاهر شود.

شما می‌توانید برای دریافت خدمات در این حوزه از نیروهای کارشناس و حرفه ای آنا مشورت کنید و از آن‌ها در این حوزه راهنمایی بخواهید.

راه‌های ارتباطی با گروه آناد

ما متعهد به پاسخگویی به سوالات و نیازهای شما هستیم! شما می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما و راه‌های ارتباطی مشخص شده با ما در ارتباط باشید.


با افتخار در خدمت شما هستیم در : تهران ، سهروردی شمالی - خیابان زینالی شرقی
تلفن : 88400918 - 021

مستقیم پشتیبانی : 09392059275

عضو خبرنامه شوید